O firmie

Dlaczego IdeaDoggy to dobry wybór?

Procent obsługiwanego rynku

Liczby nie kłamią!

Jesteśmy dumni z tego, że świadczone przez nas usługi są doceniane przez naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań aby jakość wykonania zamówieni był zawsze na wysokim poziomie, a czas realizacji był jak najkrótszy. Cieszymy się, że nasi klienci doceniają nasze starania i polecają nas dalej dzięki czemu obecnie obsługujemy 75% runku nadruków na gadżetach reklamowych.

Jakość wykonania
Szybkość wykonania
Niezadowoleni klienci
Zadowoleni klienci

Masz pytania?

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące zamówień bądź naszej firmy zapraszamy do kontaktu. Z chęcią na nie odpowiemy.

Kilka słów o nas

IdeaDoggy to firma powstałą z myślą o zaspokojeniu potrzeb rynku reklamowego. Zajmowaliśmy się już wcześniej nadrukami na odzież, teraz przyszła kolej na gadżety. Zdobyte doświadczenie z rynku nadruków przekuliśmy w sukces produktów reklamowych dla firm i odbiorców indywidualnych, dzięki czemu obecnie jesteśmy liderem rynku gadżetów reklamowych z nadrukiem. Cieszymy się z tego że nasza praca przyczynia się do budowania mocnych Polskich firm i umacnianiu ich pozycji na runkach światowych- bo również produkowaliśmy gadżety na rynki zagraniczne. Posiadamy szeroką ofertę akcesoriów do nadruku, sprowadzaną od sprawdzonych i renomowanych dostawców, dzięki czemu jakość nie tylko druku ale i gadżetów jest na najwyższym poziomie. Wykonaliśmy setki kubków z nadrukiem dla firm i zamówień detalicznych, nadruk na długopisach to nasza specjalność dzięki najnowocześniejszemu sprzętu jaki posiadamy praca przebiega w sposób szybki i skuteczny. Napisz do nas a powiemy Co jak podjąć współpracę.

Gdzie można kupić kubek z napisami

Kubek jak i inne gadżety można zaprojektować samemu i zakupić dzięki naszej specjalnej autorskiej aplikacji. Nanosisz grafikę na przedmiot i znakujesz go po czym składasz zamówienie uzupełniając formularz i czekasz na proces realizacji. Na tym portalu nie prowadzimy sprzedaży, ma on jedynie charakter informacyjny. IdeaDoggy jest częścią grupy IdeaShirt i zapewnia wysoki standard obsługi klienta. Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą sklepów w grupie IdeaShirt i zaprojektowania swojego własnego gadżetu reklamowego.