Gadżety reklamowe

Znakowanie gadżetów reklamowych

Kubek z nadrukiem

Doskonała forma reklamy dla firm chcących zostawić swój ślad w świadomości klienta oraz nieoceniony gadżet na prezent lub dla siebie. Kubek z nadrukiem grafiki, obrazu, zdjęcia, tekstu czy loga firmy, to uniwersalny i poręczny gadżet z którego w końcu wszyscy korzystamy, a dzięki odpowiedniemu spersonalizowaniu go pod oczekiwania odbiorcy staje się nieocenionym dodatkiem do naszej strategi marketingowej, wizerunku firmy czy też domowej kolekcji.

Nadruk na długopisach

Długopisy reklamowe z nadrukiem logotypu firmy to teraz standard. Jest to jedna z najtańszych i najskuteczniejszych form przekazu marketingowego. Doskonale sprawdza się w konkursach i podczas eventów. Można nadrukować na nim logo, slogan lub adres i nr telefony firmy aby klienci mogli się z Tobą skontaktować kiedy zajdzie taka potrzeba. Zadbaj o tak kluczowy element komunikacji marki ze światem i ciesz się z uzyskanych efektów dzięki długopisom z nadrukowanym logo firmy.

Chcesz wiedzieć więcej na temat gadżetów z nadrukiem?

Smycze z nadrukiem

Towarzyszą nam podczas targów czy eventów, najczęściej z przyczepionym identyfikatorem czy długopisem. Ale to one rzucają się w oczy jako pierwsze i identyfikują pracowników z Twoją firmą. Smycze z nadrukiem twojego logo to jedna z 4 podstawowych rzeczy w jakie powinna zaopatrzyć się firma chcąca pozyskiwać klientów. W tłumie ludzi to właśnie ten gadżet wyróżnia się najbardziej i informuje że człowiek go noszący jest tym którego szukamy, ekspertem Twojej firmy z którym chcemy porozmawiać.

Pendrive z nadrukiem

W dobie komputerów ten mały gadżet sprawia, że możemy przenosić dane, zdjęcia i rzeczy z miejsca na miejsce. Wygodny i poręczny znajdzie zastosowanie dla każdego użytkownika komputerowego. Pendrive z nadrukiem na prezent czy też jako upominek w konkursie lub evencie to świetny sposób reklamy szczególnie w branżach związanych z IT. Świat komputerów i elektroniki cyfrowej stale idzie na przód, spraw by szedł razem z Tobą. Znakowaniem gadżetów zajmujemy się od dawna i wiemy jak zrobić to dobrze.

A jeśli potrzebujesz znakowanie na odzieży firmowej zajrzyj na CorporateApparel.pl i sprawdź jaki rodzaj odzieży możesz oznakować.